Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Myanmar

Şu bölgede satılık emlak: Myanmar

Daha önce Burma olarak bilinen Myanmar, Hindistan, Bangladeş, Çin, Laos ve Tayland'ı çevreleyen 100'den fazla etnik gruba sahip Güneydoğu Asya ülkesidir. Yangon, hareketli pazarlara, çok sayıda park ve göle ev sahipliği yapan ülkenin en büyük şehridir. 6. yüzyıldan kalma Budist kalıntılarını barındıran uzun altın Shwedagon pagodası.

Naypyidaw, Burma'nın başkentidir.

Myanmar'ın ekonomik patlaması sırasında, Myanmar Thein Sein başkanının ekonomik ve siyasi reformları, Batı ekonomik yaptırımlarının çoğunun iptaline yol açtı. Ülkenin potansiyeli konusunda vahşi bir iyimserlik ortaya çıkmıştı. Yangon İş Bölgesi, Sakura Kulesi, Myanmar'da satılık emlak piyasası kalkmıştı ve Manhattan'dakiler düzeyinde kiralar alıyordu.

Yangon ofislerinin ortalama kiralarındaki son iki yılda yaklaşık% 25 ila% 30'a varan sert düşüş, ordunun Rohingya Müslümanlarına karşı bastırılmasına atfedilemeyen bir dizi faktöre bağlanabilir. Geçen yılın Ağustos-Eylül ayı, Myanmar'ı uluslararası marjinalleştirme statüsünün bir parçası haline getirdi.

Şimdi Myanmar'da satılık mülklerin fiyatları% 35 düştü.

2011-2014 dönemindeki gayrimenkul patlamasının büyük bir kısmı, büyük miktarda doğrudan yabancı yatırım ve yabancı yatırım akışı tahminlerine dayanarak, ofis ve dairelerin büyük kiralarını ödeyebilmiştir.

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB